Úvod – SK Lutra

N
G
P
F
K
Vítejte na oficiálních stránkách oddílu SK Lutra

 

N Novinky
III. ročník Vydřího turnaje 20.-22.11.2015

Ve dnech 20. – 22. listopadu SK Lutra, pod vedením Jiřího Musila, uspořádal již III. ročník turnaje v ringu ve Stráži pod Ralskem. Na turnaji se sešlo 70  týmu a celkem zhruba 240 účastníků. Měli jsme zde dokonce i návštěvu z Polska, Běloruska a ze Slovenska.

Vše vypuklo již v pátek 20. listopadu, kdy přijely první týmy, aby se mohly ubytovat. Všem byla k dispozici otevřena velká tělocvična pro trénink a pro zábavu i ping- pongové stoly. Ve velkém zájmu byl také místní plavecký bazén a horolezecká stěna – boulder. Všichni se zkrátka mohli příjemně naladit na další den.
Ráno po vydatné snídani jsme se všichni sešli ve velké tělocvičně, kde nás přivítali pořadatelé a promluvil zde i pan starosta Mgr. Zdeněk Hlinčík.
Při zahájení nás svým představením uvítaly mažoretky z České Lípy.
A pak už to vypuklo. V každém sílila nervozita a proběhlo zde několik (zápasů). Hrálo se jak ve velké tělocvičně, tak v malé a dokonce i v místní hale.
Po dlouhém a namáhavém turnaji nás čekalo vyhlášení, klidný odpočinek a vítězové si mohli užívat svých trofejí.
Poslední den jsme rozloučili s přáteli a všichni odjeli do svých měst.
Turnaj se velmi vydařil a za to též děkujeme sponzorům: OMA, Johnson Controls, ZOD Brniště , MEGA a Patrik Želechovský.
SK Lutra ze Stráže pod Ralskem

Výsledková listina

Kategorie 8 – 12 let   (22 týmů)

1. SK Lutra   (Proskočil, Jonášová, Krčmová)
2. HB Větrník  (Begalová, Šlaub, Glazerová)
3. Kamzíci, Ústí n.L. (Hospodka, Ajm, Horová)
4. SK Lutra  (Tarnai, Taneček, Jonášová G.)
5. SK Lutra  (Čermák, Klimšová, Benda)
5. Polsko   (Baczek, Rydzewska, Antoniuk)
5.  SK Lutra  (Ziková, Oyunnyam, Enhbatar)

Kategorie 13 – 16 let   (25týmů)
1.  SK Lutra   (Valsa, Gebauerová, Pilař)
2.  HB Bříza   (Sonntagová, Šuldová, Janda)
3.  HB Bříza   (Motyčková, Sieber, Glazerová)
4.  SK Doksy   (Sejadin, Jánošík, Zedníková)
5.  Polsko   (Kamińska, Kosakowski, Kotowski)
 
Kategorie 17 a více let    (23 týmů)
1.   Polsko   (Trawczyński, Szajek, Kyopotowsha)
2.   Polsko   (Motylewski, Mikutaniec, Mikutaniec)
3.   Bělorusko   (Chuduk, Nemytau, Zdhanovich)
4.   Polsko   (Flejzar, Mikutaniec, Sojka)
5.   Polsko   (Gil, Ziólkowski, Szarek)
5.   Polsko   (Cygal, Majerski, Revers)
7.   SK Lutra   (Musil, Janatka, Panská)
8.   SK Lutra   (Musil, Rychtařík, Zdhanovich)
9.   Ringo Vítězná   (Pavlas-Jirásek, Hlušičková, Baláková)
10. SK Lutra   (Homolka, Hrba, Bartoňová)

 

   

Více fotografií >ZDE<
MEZINÁRODNÍ TURNAJ KRAKOW (26.-28.6.2015)

Dojet v pátek kol 6 do krakova se nám díky bloudění po vesnicích a zácpám na polských dálnicích nepovedlo ale o 8 jsme již byli ubytovaní organizátory v hotelu. Po večerní organizační hodince s pořadateli přišel čas na zasloužený odpočinek.

Sobota byla převážně herní a pro naši skupinu spíše exkurzí do profesionálního světa ringa a sbírání zkušeností. V kategorii dospělých jsme se setkali spíše s neúspěchem, a to v soutěži jednotlivců i dvojic. Naopak naši starší i mladší se v úvodu blýskli velice dobrými výsledky ale v dalších kolech soupeři dokázali svou herní dovednost a převahu. Zklamáním byla drobná organizační a komunikační neschopnost organizující strany. Která měla za náskedek vyřazení našeho mladšího týmu ze soutěže a posunutí smíšené dvojice starších do vyšší mužské kategorie dospělých.

 

   

Více fotografií >ZDE<
SETKÁNÍ S BĚLORUSKEM (18.-19.4.2015)

O tomto víkendu (18. - 19. 4. 2015) jsme měli možnost po turnaji v ringu v Dolním Slivně pozvat k nám do města na návštěvu reprezentaci z Běloruska. Po jejich příjezdu v sobotu večer jsme pro ně připravili občerstvení na boulderu. Velice se jim strážská stěna líbila a celý večer si užili. Na nedělní dopoledne měli zajištěnou návštěvu Bánské stanice, kde si vyzkoušeli prolézání dýmnice, stříkání z hasičských hadic a dozvěděli se spoustu zajímavých informací. Byla to pro ně velmi zajímavá zkušenost. Na sobotní odpoledne bylo naplánované pro nás  to nejdůležitější. Nejlepší hráč běloruské reprezentace vedl společný trénink starších členů oddílu Lutry a svých spoluhráčů z Běloruska. Po tréninku zhodnotil úroveň naší hry. Úroveň hráčů Lutry mu přišla dobrá na české poměry, ale na zahraničí to zatím zdaleka nestačí. Po tréninku jsme si ještě s Bělorusy zahráli a přiznáváme, že nás naprosto semleli. Na úplný závěr tréninku jsme měli tu čest sledovat, jak hrají členové běloruské reprezentace proti sobě. Tento zážitek byl naprosto úžasný a hodně nás motivoval. Náš trénink nezůstal bez odezvy ani u kolemjdoucích, kteří se zastavovali a sledovali naše výkony. Po velmi náročném dni nás večer čekala oficiální schůzka, na níž jsme řešili plány do budoucna. Tím nejdůležitějším, na čem jsme se všichni shodli, byla naše mezinárodní spolupráce. V nejbližší době nás čeká společný turnaj v polském Krakově v červnu. Věříme, že nás tato spolupráce posune ve hře hodně dopředu. Jsme rádi, že nás členové běloruské reprezentace navštívili, děkujeme jim za jejich ochotu podělit se s námi o své zkušenosti a těšíme se na brzkou viděnou.
 

В эти выходные (18. -19.4.2015) мы имели возможность после соревнования в рингу в Долним Сливне позвать к нам в город в гости репрезентацию из Белорусии.Когда они приехали мы приготовили угощение на boulderu. Мы думаем что скалалазная стена им понравилась.Воскресение перед обедом мы автобусом поехали в пожарную часть,кде попробовали пролезать дорогу с препятствиями,брызгали из пожарных кранов и узнали много полезной информации.Это был интересный опыт.После обеда мы запланировали для нас самое главное.Игроки белорусской команды вели совместную тренировку старших членов группы Лутры.Потом мы сыграли против команды из белорусии и они нас победили с большим отрывом.После тренировки они оценилии уровень нашей игры.Уровень игроков Лутры им показалась хорошей,но чтобы мы достигли уровня как заграницеми нам надо ещё много тренироваться.На конец мы смотрели как играют белорусы между собой.Это было очень интересно и нас это матевировало.После утомительного дня нас ждало официальное собрание,на которым мы решали планы на будущие.Главное на чем мы сошлись было международние сотрудничество.В ближайшее время нас ждёт соревнование в Польше в городе Кракове в июне.Верим что эта совместная работа пойдёт нам на пользу.Мы рады,что команда из белорусии к нам приехала и благодарим их за передачу опыта и с нетерпением ждём очередной встречи.

 

   

Více fotografií >ZDE<
G Galerie

Turnaj Horní Bříza

III.Vydří turnaj

Sjíždění Ploučnice

Mezinárodní turnaj Krakow

Setkání s Běloruskem

Turnaj Dolní Slivno

Běžky

Turnaj Horní Bříza

II.Vydří turnaj

Příprava na turnaj

Turnaj ve florbale Provodín

Turnaj Dolní Slivno

Soustředění s Doksy

Turnaj Horní Bříza

Vydří turnaj

Indiánská stezka
 
 
P Plán akcí

 Aktuálně: 


           

 

 

Přehled akcí na které se právě chystáme naleznete v sekci O nás - Plán akcí

 
F Facebook
 
 
 
 

 
Kniha návštěv
Chci napsat vzkaz